
1 575 ₴
Аерограф гумка. Сопло діаметром 0,5 мм. За допомогою струменя абразивного порошку ідеально видаляє фарбу, раніше нанесену на будь-яку поверхню. Призначений для стирання зображень. Є універсальним і незамінним інструментом, який дає змогу виправити різні дефекти кольору, не залишаючи плям, або ж акуратно висвітлити півтону (головним образом у литографії), не пошкодивши оброблювану поверхню.
Набір комплектується стандартним прямым шлангом у тканинному обплетенні завдовжки 1.8 м зі стандартними роз'ємами 1/8".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fengda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерограф |
| Діаметр сопла | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| •Об'єм ємності для фарби | 15 мл |
| •Шланг | 2 м; |
| •Діаметр стандартного сопла | 0,5 мм |
| •Верхня подача фарби | + |
| •Робочий тиск | 1-3,5 кг/см2. |