









18 606 ₴
Представляємо Вам новий аерограф INFINITY 2024 CRplus CRplus (0.25mm & 0.44mm)! Деталізація та контроль розпилення стануть вірними супутниками цієї моделі. Аерографи INFINITY 2024 року відрізняються рівнем продуктивності та неймовірною міцністю, що забезпечується системою TITANIUM. Потрійне хромоване покриття з титановим соплом – це неперевершена перевага цієї моделі! Елегантний дизайн робить його чудовою ідеєю для подарунка.
Вкорочена передня частина, нові чаші для фарби і накладка тригера, яка запозичена зі східних практик забезпечує максимальну ергономічність та максимальний контроль управління в процесі роботи.
Гарнітура TITANIUM Infinity у вигляді двох змінних ремкомплектів дає змогу працювати в різних масштабах! Діаметр 0,25 мм і чаша обсягом 2 мл слугує для створення тонких ліній. Змінний ремкомплект 0,44 мм і чаша обсягом 4 мл допоможе в розпиленні загального фону.
Вся задня частина нової моделі аерографа INFINITY була повністю перероблена з урахуванням успішних концепцій, використаних в EVOLUTION 2024, але ще більше вдосконалена і націлена на те, щоб стати найкращим аерографом для деталізації.
Головні особливості аерографів Infinity 2024 від німецького виробника Harder & Steenbeck:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harder&Steenbeck |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Аерограф |
| Тип змішування | Внутрішній |
| Тип управління | Подвійної дії |
| Тип подачі матеріалу | Верхня підводка матеріалу |
| Тип посадки сопла | Плаваючий самоцентруючийся |
| Додаткові налаштування | Обмежувач подачі матеріалу, Попередня настройка подачі матеріалу |