Аерограф і компресор. Можливості підключення.
В області аерографії є маса цікавих прикладів, в яких майстри експериментують з вузлами і з'єднаннями при з'єднанні аерографа і компресора. На додаток до цього існує безліч перехідників, розгалужувачів, швидкознімних сполук, шлангів з різною різьбленням і багато іншого. Компресори, які використовуються в аерографії, відрізняються безшумністю, портативними розмірами, ергономічністю, а також в більшості своїй, відсутністю масла всередині системи. Останнє робить такий компресор зручним і невибагливим в процесі обслуговування. Але не всі початківці майстра мають можливість придбати все відразу в одному комплексі для того, щоб комфортно займатися аерографією.
Багато набувають спочатку аерограф, а в якості джерела повітря, по початку, експлуатують уже наявний автомобільний або, наприклад, будівельний компресор. При цьому на таких моделях можуть бути відсутні фільтри для того, щоб вловлювати вологу, редуктор для регулювання тиску або шланг від такого компресора не буде підходити під новенький аерограф. Такі ситуації можуть відбуватися в силу того, що у сфері аерографії є свої стандарти вихідних отворів і це, безумовно, треба враховувати.
Нюанси регулювання тиску і ступінь важливості відсутності конденсату в роботі
Перш ніж купувати будь-яке обладнання для аерографії, Вам потрібно розуміти, що при роботі з різними діаметрами сопел Вам потрібно буде виставляти різний тиск. Малі діаметри сопел (0,15-0,3 мм) дозволяють комфортно працювати з тиском 1,8-2 бар, середні діаметр (0,4-0,5 мм) дадуть можливість працювати з тиском 2-3 бар і великі діаметри (0,7-0,8 мм) будуть вимагати в роботі 3-4 бар. Тому, якщо на компресорі редуктора та манометрів, Вам доведеться подбати про те, щоб встановити даний вузол. На нашому сайті Ви зможете підібрати редуктор з манометром у зборі.
Також важливу роль в процесі розпилення грає чистий потік повітря, який повністю очищений від конденсату. Адже, конденсат, може серйозно нашкодити роботі, якщо потрапить на поверхню. Для того, щоб повністю виключити можливість попадання конденсату на малюнок, існують спеціальні фільтри-осушувачі, які є або частиною вузла редуктора з манометром, які встановлюються між шлангом і аерографом.
Можливість підключення аерографа до нестандартного роз'єму компресора
Окреме питання при підключенні – наявність шланга для підключення ручки до джерела повітря. Так, у випадку, коли у Вас є компресор (наприклад, будівельний або автомобільний), швидше за все шланг там вже є. Питання лише в тому, що підключення на таких компресорах і шлангах йде через спеціальне швидкознімне з'єднання. А більшість аерографів мають зовнішню різьбу 1/8 дюйма, яка не зможе підійти до такого шланга. Тому, наші фахівці рекомендують, разом з ручкою купувати додатково шланг, який вільно буде накручуватися на аерограф. І вже такий кінець шланга можна додатково доукомплектувати штуцером, який вже можна буде підключити до муфті від такого з'єднання на Вашому компресорі. Надійні шланги в тканинній обплетенні Ви можете подивитися на нашому сайті.
Бувають випадки, коли без додаткових перехідників просто не обійтися. Наприклад, якщо у Вас є шланг, але різьба не підходить або до аерографу, або до компресора. В такому випадку, спеціальний перехідник, може в прямому сенсі врятувати всі з'єднання.
Додаткові вузли і комплектуючі для поліпшення процесу аерографії
Якщо Ви придбали спеціальний безмасляний компресор і питань з підключенням у Вас не виникає, варто звернути увагу на те, щоб зробити процес розпилення фарби ще більш комфортним. Наприклад, перед повітряним клапаном аерографа можна встановити фільтр-влагоотделитель, який зможе додатково убезпечити роботу і не допустити потрапляння вологи на роботу. Окрім фільтр трохи подовжує робочу поверхню ручки і тримати аерограф в руці буде ще простіше. Якщо на Вашому аерографі немає функції регулювання подачі повітря, можна встановити спеціальне швидкознімне з'єднання з можливістю установки потрібного напору повітря або ж взяти спеціальну муфту для забезпечення даної функції.
Вы можете выбрать специальные, которые дадут возможность работать несколькими аэрографами, независимо друг от друга. Особенно эта схема подключения востребована в работе двух и более мастеров одновременно при наличии одного источника воздуха.
Часто, для удобства быстрого подключения, всю схему подключения дополняют удобным быстросъемным соединением, которое устанавливается между аэрографом и шлангом от компрессора. Это удобно, когда Вам нужно быстро отсоединить ручку, при этом сделать так, чтобы воздух оставался в системе, и не пришлось при повторном соединении накачивать его вновь.
У будь-якому випадку, з чим би Ви не зіткнулися в момент вибору, тільки аерографа або в комплекті з компресором, Вам потрібно дізнатися про можливі нюанси підключення або зв'язатися з нашими фахівцями для докладної консультації.