Продавець Центр аерографії UAIRBRUSH розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1315 відгуків
Новинка! Аерографи американського бренду Paasche.Переглянути

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде опрацьовано в найближчий робочий день.

Центр Аэрографии "UAIRBRUSH"
+380 (66) 115-11-21
+380 (98) 606-87-64
+380 (63) 891-20-33

Важливі аспекти при виборі безмасляного компресора для аерографії.

 

 

 

 

 

 

 


І так, аерограф, аксесуари і фарби Ви вибрали, але залишається питання вибору компресора. Але як правильно це зробити? Яка модель підійде краще для Ваших завдань?
На ці важливі питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Чому вибір компресора має ключове значення, запитаєте Ви? Все досить просто, але є ряд факторів, які Вам потрібно буде обов'язково врахувати. Адже саме від того, наскільки буде стабільною повітряна лінія, від того, як довго Ви будете працювати обладнанням – від усього цього буде залежати необхідна модель. Давайте зупинимося на кожному пункті детальніше.

Сфера аерографії
Так, цей фактор буде впливати і на характеристики і на бюджет Вашої покупки. Наприклад, якщо це нігтьова аерографія, моделізм, розпис пряників харчовим барвником, Вам буде досить 1,8-2 бар для того, щоб створити гарний дизайн або розпорошити градієнт. Для цих цілей добре підійдуть такі моделі міні компресорів, як TC-100 Auto AS-200BE, AS-177A, TG218. З такими компресорами найчастіше використовуються ручки з діаметрами сопел 0,15; 0,2; 0,25; 0,3 мм. Як правило, на аэрографах, що використовуються в парі з міні компресорами, ємність для фарби розташовується саме зверху.

Якщо ж Ви користуєтеся повітряної пензлем, де є змінні насадки, наприклад, з діаметрами 0,2; 0,3; 0,5 мм, то в даному випадку варто розглядати моделі, де є можливість регулювання тиску від 0 до 4 бар. При цьому при зміні ремкомплекту на більший діаметр, у Вас буде можливість збільшити тиск. Це може бути актуально при нанесенні ґрунту, задування фону, лакування. До таких моделей можна віднести компресори без ресивера AS-18-2, AS-18-3, TC-803. Такі моделі також часто використовуються в моделізму, кондитерському мистецтві. Вони актуальні, якщо потрібна більш потужна модель порівняно з попередніми компресорами, але при цьому мобільний. Саме завдяки останньому переважно такі компресори люблять майстри, які працюють у розписі інтер'єру, реставратори.

При цьому потрібно враховувати тривалість робіт. При більш тривалих роботах варто розглядати модель з термозахистом, як AS-18-2S, AG-320. Також Ви можете звернути увагу на компактні, але більш потужні аналоги вже з двома циліндрами. Наявність двох робочих елементів забезпечує рівномірний розподіл навантаження, при цьому дає можливість збільшити час роботи і терміни служби обладнання. До таких моделей можна віднести AS-28, AS-19.

Якщо Ви кондитер та збираєтеся робити розпилення не тільки харчовим барвником, але і шоколад/какао-маслом, то в даному випадку рекомендується використовувати діаметр сопла 0,7/0,8 мм, а також нижню подачу фарби, то рекомендується брати одне-, двох - або чотирициліндровий компресор з ресивером. Це стосується не тільки кондитерського мистецтва. Сюди також можна віднести розпис авто/мото, меблів, побутової техніки, бодіарт, робота з великими моделями/макетами та ін.

Що дає ресивер
Ресивер – це ємність/бак розташований на компресорі, який акумулює стиснене повітря. Цей запас повітря постійно підтримується компресором і забезпечує стабільну повітряну лінію при малюванні, виключаючи уривчастість, плювки і пульсації. Компресори, які обладнані трилітровим ресивером, дозволяють використовувати аерографи діаметром сопла до 0,8 мм, при цьому розташування бачка може бути будь-яким (зверху, знизу або збоку). Багато майстра вибирають саме такі моделі, оскільки є можливість працювати з різними ручками. Додатковою перевагою буде той факт, що при наявності ресивера автостарт спрацьовує рідше, компресор менше перегрівається.

В яких випадках потрібна термозахист?
Термозахист являє собою наявність прямоприводных вентиляторів на валу, які обдувають циліндр в процесі роботи, таким чином, охолоджуючи його. Бувають компресори з одним або двома вентилятороми (одинарна або подвійна термозахист). Рекомендується використовувати такі компресори, якщо Ви знаєте, що аерографія буде займати основну частину часу, щоб компресор менше нагрівався. При цьому рекомендується в кожному разі дотримувати режим роботи – 30 хв безперервної роботи/15 хв відпочинку у вимкненому стані.

Обслуговування
Безмасляні компресори відрізняються простотою експлуатації, а також невибагливістю у використанні і обслуговуванні. Такі моделі не вимагають додаткового змащення на увазі пристрої. Кожен компресор обладнаний спеціальним фільтром-вологовідділювачем на виході і спеціальним стравливающим клапаном. В той момент, коли утворюється конденсат в фільтрі, Ви зможете з легкістю видалити його простим натисканням на клапан. Також на дні ресивера компресора є спеціальна пробка, яка відкручується для того, щоб позбавитися від конденсату накопичився всередині. Своєчасно видаляйте вологу з ресивера щоб уникнути утворення іржі.

На нашому YouTube канале Ви зможете знайти відеоогляди різних моделей компресорів. Якщо у Вас виникли додаткові питання при виборі обладнання, завжди будемо раді допомогти.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner