Продавець Центр аерографії UAIRBRUSH розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1315 відгуків
Новинка! Аерографи американського бренду Paasche.Переглянути

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде опрацьовано в найближчий робочий день.

Центр Аэрографии "UAIRBRUSH"
+380 (66) 115-11-21
+380 (98) 606-87-64
+380 (63) 891-20-33

Особливості роботи аэрографами з різьбовим і конусним пристроєм сопла


Після покупки довгоочікуваного аерографа Ви нарешті-таки берете його в руки і приступаєте до роботи. Ви перевіряєте його водою, факел розпорошується, пляма факела має рівномірну круглу форму – можна заливати фарбу в аерограф і приступати до фарбування. Але все готово до роботи? Чи знаєте Ви, що будете робити після того, як закінчите малювати аерографом? Як проводиться чистка і потрібно його розбирати/збирати по закінченню робочого процесу? Про це ми й збираємося поговорити в даній статті.

 



Початок роботи. Що потрібно з'ясувати перед тим, як залити фарбу в аерограф
Напевно, Ви знаєте, що основними робочими елементами аерографа є сопло, голка і дифузор. Перед використанням аерографа необхідно перевірити, чи всі основні частини встановлені коректно, центроване сопло щодо голки. Ви можете перевірити це, відкрутивши корпус дифузора аерографа, і перевіривши розміщено кінчик голки строго в центрі щодо окружності сопла. Якщо порушена центровка, рекомендується дістати голку і відкрутити сопло, а потім заново встановити ці запчастини, при цьому дотримуючись центрування. Також зверніть увагу, щоб кінчик сопла був рівний, без зачіпок.

Вище була описана ситуація у використання аерографа з різьбовим пристроєм сопла. Якщо ж у Вас аерограф з конусним соплом, точно також Вам потрібно перевірити центрування і в разі необхідності відрегулювати. Звертаємо увагу, що такий тип сопла не має різьбового з'єднання, а фіксується за допомогою дифузора. Тому важливим моментом при збірці/розбиранні такої повітряної кисті буде:

• Добре усаженное сопло. Перед тим, як закручувати дифузор, добре притисніть сопло до корпусу аерографа і, не перевертаючи його вниз, закрутіть дифузор.
• Герметичність і щільно закручені деталі. Після того, як Ви закрутили дифузор, обов'язково скористайтеся ключем і докрутите його до упору. Це робиться для того, щоб не залишалося щілин, і не було витоків повітря в місцях з'єднання. При цьому на кінчику створюється сила витягування і відбувається розпилення фарби.

Ще одним важливим моментом буде перевірка фіксатора голки. Якщо фіксатор закручений погано, то голка не буде управлятися тригером, а слідчий розпорошення відбуватися не буде.

І так, всі деталі встановлені правильно, Ви розпорошуєте фарбу, створюєте дизайн на полотні, тканини або ін. поверхні. Які тут можуть виникнути питання?

Діагностика аерографа в процесі роботи і після неї
Якщо Ви почали працювати аерографом, але через час зіткнулися з тим, що фарба стала розпорошуватися гірше, не варто відразу засмучуватися і думати, що проблема саме в аерограф. Це нормальна ситуація, коли Ви працюєте акриловою фарбою, т. к. це нормально, що через деякий час фарба може підсихати каналі повітряної кисті. Акрил має властивість підсихати в процесі розпилювання. Достатньо просто скористатися розчинником або перерватися і прочистити аерограф спеціальним засобом JVR Refinish, Reducer Cleaner 695507.

Після того, як Ви створили дизайн, і робота сохне, саме час перевірити аерограф. Перш ніж приступати до розбирання пістолета, переконайтеся, що Ви добре «продули» аерограф очисником та залишки фарби з бачка повністю видалені. Акуратно зніміть гриф (задня частина аерографа) і відкрутіть фіксатор голки. Вийміть голку, потягнувши її назад. Протріть голку змоченою в очищувачі серветкою рухами від себе, щоб не пошкодити кінчик.

Повертаємося до передньої частини аерографа. Відкрутіть дифузор повністю. Він складається з двох або трьох частин. Перевірте його і за необхідності від залишків фарби. На аерографі залишився останній елемент – сопло, яке також вимагає уваги:
1) Якщо сопло йде на різьбі, необхідно відкрутити його за допомогою ключа проти годинникової стрілки. І подивитися його на просвіт. Якщо всередині сопла залишилися частинки фарби зручно скористатися голкою для чищення сопла. Цей спеціальний інструмент краще використовувати з тильної частини сопла з боку різьби. Акуратними рухами на себе (використовуючи голку для чищення в якості скребка) очистіть сопло.
2) Якщо сопло конусне, то процес очищення буде відбуватися також з тильної частини. Єдиною відмінністю буде відсутність різьби.

Коли ці частини прочищені, Ви можете відкласти їх убік і приступити до чищення каналу аерографа. У цих цілях часто використовують йоржики TG301/BD-430/AH-505 або 217410/217410, які добре поміщаються всередині аерографа. Зворотно-поступальними рухами позбавте аерограф від залишків фарби.

Найголовніші складові процесу чищення аерографа ми з Вами розглянули. Не обов'язково аерограф розбирати повністю кожен раз. Все залежить від тривалості роботи та ступеня забруднення. Слідкуйте за Вашим інструментом і зберігайте його в чистоті для продуктивної і якісної роботи.

Якщо у Вас виникли труднощі в процесі роботи, Ви завжди можете звернутися в наш Сервісний Центр, де зможуть допомогти по виниклих питань.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner