Продавець Центр аерографії UAIRBRUSH розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1352 відгуків
Новинка! Аерографи американського бренду Paasche.Переглянути
Центр Аэрографии "UAIRBRUSH"
+380 (66) 115-11-21
+380 (98) 606-87-64
+380 (63) 891-20-33

Як правильно вибрати аерограф і компресор для робіт в інтер'єрі

Якщо Ви всерйоз задумалися про придбання такого зручного помічника, як аерограф, то Ви на правильному шляху. Саме завдяки аерографу Ви зможете домогтися потрібного ефекту, зробити гарний градієнт або незвичайний дизайн, якого не створити за допомогою звичайної кисті. Ну, а для того, щоб робота приносила задоволення, важливо врахувати ряд факторів:
• Що саме Ви будете фарбувати – розпорошувати тільки фон або Вам потрібен інструмент для промальовування тонких ліній. Від Вашої відповіді на це питання буде залежати те, з яким діаметром сопла вибирати аерограф.
• Чи є обмеження по габаритах вибору компресора. В основному всі об'єкти знаходяться на виїзді і багатьом майстрам зручно, щоб він був компактним. Але не завжди це можливо.
• Тривалість роботи з обладнанням. Якщо Вам потрібен аерограф і компресор для подкрасов, нетривалих робіт – це буде один варіант, якщо передбачені більш тривалі роботи, то тут доведеться вибирати компресор з великими габаритами.

Відмінність аерографів для робіт в інтер'єрі
Отже, можна відразу визначитися з тим, що для роботи з фоном, більш грубих робіт можна використовувати фарборозпилювач або аерографом з конусним соплом і діаметром сопла 0,7/0,8 мм. Якщо роботи не настільки великі можна розглядати моделі аерографів з різьбовим пристроєм з діаметрами сопів 0,2/0,3/0,4 або 0,5 або конусним пристроєм і розмірами 0,3/0,5/0,8. Якщо Ви працюєте фарбами з дрібним пігментом, а також з фарбами, які спеціально призначені для аерографії, то можна вибрати аерограф з різьбовим пристроєм сопла і діаметрами 0,2 і 0,3 мм для промальовування тонких ліній. Коли мова йде про розпиленні більш великих елементів і неспеціалізованими фарбами, краще вибрати модель з конусним соплом і змінними діаметрами 0,5 і 0,7/0,8 мм.

Багато майстрів аерографії при роботі в інтер'єрі воліють працювати саме з наборами, тобто аэрографами, в яких можна переставляти ремкомплекти, і таким чином змінювати масштаб роботи. В такому випадку Ви зможете змінювати масштаби робіт і виробляти розпорошення від невеликих і більш широких ліній.

З аерографом розібралися, а тепер Вам потрібно підібрати відповідний компресор. Важливо розуміти, що вибір компресора пов'язаний безпосередньо з тим, який діаметр на аерограф і яке розташування бачка (зверху, знизу або збоку).

Який вибрати компресор
Щоб підібрати найкращий компресор для Ваших робіт, Вам потрібно визначитися з яким інструментом Ви будете працювати. Якщо Ви плануєте роботу тільки з аерографом, то для цього можна зупинитися на варіанті одноциліндрового компресора з ресивером (ємність, де акумулюється стиснене повітря) або без ресивера. Якщо Ваш вибір припав на аерографи з верхньою подачею і в комплекті йдуть сопла від 0,2 до 0,5 мм діаметру, то можна взяти компресор без ресивера. Якщо Ви будете використовувати аерограф з нижньою подачею, а в комплекті присутні сопла 0,7 або 0,8 мм, то потрібно підбирати компресор з ресівером 3 л.

У разі, коли Ви будете працювати і аерографом, і фарбопультом, рекомендуємо звернути Вашу увагу на двох - і чотирициліндрові компресори з ресивером. Такі компресори вище по продуктивності, ніж одноциліндрові. У таких компресорах є 2 режиму роботи. Перший режим роботи передбачає роботу з автостопом, тиск можна виставляти від 0 до 4 бар. Другий режим роботи являє собою так званий «технічний режим», в якому автостоп не спрацьовує і компресор працює постійно, при цьому може досягати близько 6 бар. Оскільки при такому режимі йде більш інтенсивний знос деталей в безмасляних компресорів, рекомендуємо працювати на ньому нетривалий час. При такому режимі роботи Ви зможете зробити розпилення фарбопультом з діаметром дюзи 0,5/0,8/1,0 мм.

Якщо ми говоримо про мобільність компресора, то тут є важливий нюанс – чим більше устаткування, тим більше повітря він може виробляти. Крім того, наявність ресівера, дозволяє працювати зі стабільною повітряною лінією. За рахунок наявності ресівера Ви отримуєте якісне розпилювання без ривків і пульсацій, при цьому якість роботи стає вище. На жаль, за рахунок великих можливостей таких компресорів, габарити і вага у них більше, що може викликати деякі труднощі в процесі транспортування. У випадку більш компактних моделей, виникає інше питання, пов'язане з обмеженням в роботі – максимальний розмір сопла 0,5 мм і тільки верхнє розташування бачка.

Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам у виборі потрібної моделі аерографа і компресора. Також багато корисної інформації Ви можете побачити на нашому YouTube каналі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner