Продавець Центр аерографії UAIRBRUSH розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1283 відгуків
Новинка! Аерографи американського бренду Paasche.Переглянути

Наразі компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде опрацьовано в найближчий робочий день.

Центр Аэрографии "UAIRBRUSH"
+380 (66) 115-11-21
+380 (98) 606-87-64
+380 (63) 891-20-33

Інструкція по використанню фарб Auto Air Colors

Інструкція по використанню фарб Auto-AirColors

AutoAirColors - це стійка фарба, призначена для використання в якості основної фарбування, а також для нанесення малюнків на автомобіль та будь-які інші предмети. Фарба абсолютно стійка до вигорання на сонці. Після нанесення фарби AutoAirColors полімеризується, але її бажано покрити стійким уретановым, акриловим лаком або ін.. AutoAirColors сумісні з усіма уретановими, водорозчинними системами фарбування. Для використання з лаковими і емалевими системами, спочатку необхідно провести пробне фарбування.

Умови

Рекомендується використовувати при температурі від + 21°С, в сухому, захищеному від пилу місці. При підвищеній вологості або більш холодних умовах, фарба вимагає більш тривалого часу для висихання. Використання потоку повітря зменшує час висихання й рекомендується в якості основного засобу для прискорення висихання. Використання нагрівальних елементів також сприяє прискоренню висихання. Джерело повітря повинен бути без будь-яких домішок, особливо води або масла.

Установка

 

Розмір сопла фарбопульта: 1,2 мм : 2,4-2,7 атм. Налаштування тиску можуть відрізнятися. Налаштуйте для оптимального розпилювання.

Розведення: фарба AutoAirColors 9:1 4011 розріджувач

Краскопульт для підфарбовування: розмір сопла - 0,8-1,0 мм

Зверніться до інструкції виробника фарбопульта з питань відстані до поверхні.

Розмір сопла аерографа: 0,5 мм при тиску 2,7-3,4 атм. 0,3 мм і менше : Серія прозорих фарб 4200 або серія водорозчинних фарб 4700 розведена у пропорції 3:1 4011 Розріджувачем.

Розведення: Завжди використовуйте 4011 розріджувач з усіма фарбами AutoAirColors у всіх областях застосування.

Матеріали

120 мл пляшки зазвичай вистачає для фарбування 0,27 квадратних метра. Дивіться інструкцію до кожної конкретної серії фарб для детальної інформації по площі покриття.

Мотоцикли: 1,5 літра

Маленькі автомобілі: 2 літра

Середні і великі автомобілі: 2,5-3 літра

Пікапи і позашляховики: 4,5 літра.

Підготовка

Ретельна підготовка дуже важлива для успішної роботи з фарбування. Підготуйте поверхню, як для звичайного фарбування, звертаючи особливу увагу на наступне:

Ретельно очистіть поверхню: до і після разматовки. Використовуйте знежирювач для обробки разматированной поверхні.

Зашкурте підготовлену поверхню, використовуючи мокрий/сухий шліфувальний папір зернистістю 600 або грубіше.

 1. При нанесенні графічних малюнків на уретанове покриття, яке використовується в якості основи для фарб AutoAirColors, зашліфуйте вологою або сухою папером зернистістю 800 , щоб не залишити великих подряпин.
 2. Разматовка і шліфовка повинні повністю позбавити поверхню від глянцевих, блискучих плям. Особливу увагу повинно бути приділено щілинах, краях, вигинів та інших важкодоступних для автоматичних пристроїв місцях.

Фільтрування фарби: Використовуйте фільтр з нейлоновою сіткою для фільтрування фарби перед кожним її застосуванням.

Грунтовка

 

Фарби AutoAirColors сумісні з усіма уретановими, водорозчинними та епоксидними покриттями. Використання уретанового, епоксидного або іншого типу сполучного покриття не потрібно. Замість цього використовуйте серію грунтовок 4000.

Метал – використовуйте оборотну, DTM грунтовку, епоксидну або уретановую ґрунтовку до застосування грунтовки AutoAirColors. Очистіть ґрунтовку шліфувальним папером зернистістю 600 перед застосуванням ґрунтовки AutoAirColors.

Пластик – використовуйте зв'язуючу речовину при роботі з пластиком, так як він має жирноватую поверхню. Ретельно зашліфуйте, щоб не залишилося гладких місць.

Тест прилипання/стрічка є найкращим методом для визначення необхідності використання сполучного речовини.

Алюміній – відразу після шліфування поверхні можна застосовувати грунтовку Auto Air.

Уретанові, емалеві й лакові покриття – фарби AutoAirColors можуть бути нанесені на будь-які підсохлі поверхні, включаючи уретанові, лакові, емалеві та інші. Наносити грунтовку AutoAirColors прямо на поверхню, відразу після шліфування. Якщо існуюче покриття служить основою під малюнок, то наносите фарби AutoAirColors на поверхню відразу після шліфування її вологого та сухого шліфувальним папером зернистістю 800 , грунтовку наносити не треба.

Склопластик - відразу після шліфування поверхні можна застосовувати грунтовку AutoAirColors.

Карбон - відразу після шліфування поверхні можна застосовувати грунтовку Auto Air Colors.

Більшість фарб вимагає нанесення 3-x слев. Дивіться інструкцію до кожної конкретної серії фарб для більш докладної інформації по нанесенню.

Застосування і час висихання:

 

Перший шар наносити дуже тонким шаром. Він використовується в якості орієнтовного шару. При нанесенні другого і третього шарів - використовуйте більше фарби, щоб вийшла рівна поверхня. Не допускайте отримання вологих поверхонь з наявністю надлишкового матеріалу. Нанесення вологого шару на вологий шар значно збільшує час висихання й може призвести до відшарування при накладанні трансферної плівки .

 

• Розбавте всі фарби і грунтовки з допомогою розчинника 4011 . Крім того, що він покращує плинність, перешкоджає засихання сопла і створює гладку поверхню при висиханні, він ще й значною мірою зменшує загальний час висихання.

• Кращі результати досягаються коли кожен шар висихає до ступеня, коли він не залишає слідів, перш ніж наносити наступний шар. Нанесення свіжого шару на вологий попередній шар значно збільшує час висихання.

• Перший шар виглядає нерівномірним, плямистим. Другий шар робить поверхню рівномірної за кольором. Заключний шар робить колір насиченим і рівномірним.

• Наносити тонкі шари дуже важливо для кінцевого результату. Шар фарби на водній основі набагато менше шару фарби на уретанових основі. Не намагайтеся першим шаром зафарбувати всю поверхню. Уникайте надмірного нанесення фарби. Надмірне нанесення фарби може привести до перетікання пігментів і створення ефекту «риб'яче око». При нанесенні останнього шару використовуйте більше фарби, щоб створити рівномірне покриття.

• При роботі з фарбами AutoAirColors немає жодних часових обмежень між нанесенням шарів. Наступний шар фарби може бути завдано в будь-який момент після висихання попереднього. Між нанесеннями шарів може пройти кілька хвилин, а може пройти кілька днів, при цьому немає необхідності заново грунтувати або шліфувати.

Час нанесення наступного шару

 

В камері для фарбування - в середньому 2-5 хвилин.

На вулиці – від 5 хвилин до 1 години. Температура, вологість та інші природні умови значною мірою впливають на час висихання, на відміну від фарбування в камері. Використання розчинника 4011 і пістолета розміром 1,2 мм при тиску 2,7 атм також скорочує час висихання до мінімуму. Використання повітря або нагрівальних елементів також зменшує час висихання. Фарби Auto Air не вимагають використання нагрівальних елементів для висихання. Висихання фарби за допомогою повітря створює більш стійкий шар, ніж при використанні нагрівальних елементів. При використанні ручного нагрівального елемента, дайте фарбі підсохнути протягом декількох хвилин перед початком сушіння, інакше може утворитися плівка. Надмірне використання нагрівальних елементів, призводить до утворення плівки на фарбі, яка легко злазить з поверхні.

Проміжні шари: використання (необов'язкове) Прозорої бази 4004 (Transparent Base) в якості проміжного шару перед використанням трафаретів захищає фарбу від змазування, особливо при використанні трафарету з фарбами серії 4100.

 • Нанесіть 1-2 шару, після висихання попереднього шару
 • Вологе середовище: використання уретанового покриття найкраще захищає фарбу

Використовуйте Прозору базу 4004 як захисне покриття для Candy фарб серії 4600 при роботі з трафаретного плівкою.

Усунення плям

 

Перед усуненням плям, переконайтеся, що фарба висохла. Прозорі фарби серії 4200 , серії 4500. іскристих фарб (Sparklescent) та Candy кольору серії 4600 не треба ретельно зашлифовывать перед усуненням плям.

1) Шліфувальним папером очистіть потрібне місце від фарби. Використовувати суху папір, не вологу.

2) Відшліфуйте так, щоб в потрібному місці не залишилося фарби і країв.

3) починайте Роботу з фарбування зашлифованного ділянки. Використовуйте потрібну кількість шарів, щоб відтворити необхідну поверхню

4) Після фарбування зашлифованной поверхні, нанесіть фарбу на всю панель або трохи більше від місця основної фарбування.

Висихання

 

Фарби AutoAirColors висихають у фарбувальній камері з циркуляцією повітря, при використанні інфрачервоних нагрівальних ламп, теплових гармат або ж просто після закінчення необхідного часу. Використання розчинника 4011 дозволяє фарбі стає більш плинною і швидше підсихати.

Сушка в фарбувальній камері – це найбільш прийнятна середовище для фарбування автомобілів з допомогою фарб AutoAirColors. Сушіть фарбу при температурі 50-65 С протягом 15-20 хвилин або до тих пір, поки фарба не висохне. Для більш швидкого висихання збільшити подачу повітря і температуру. Фарба може сохнути при температурі вище 150 С.

Сушка на вулиці – рекомендована мінімальна температура 21 С і низька вологість. Висихання при більш холодних або вологих умовах вимагає більшого часу перед нанесенням наступних шарів. Дайте фарбі повністю висохнути перед нанесенням наступного шару. Використання повітряного потоку і нагрівальних елементів допомагає скоротити час висихання.

 • Фарби AutoAirColors сохнуть при використанні нагрівальних елементів або повітряного потоку. Використовуйте теплові гармати або інфрачервону лампу для висушування фарби. Якщо не сохнуть при використанні нагрівальних елементів, залиште фарбу на необхідне для цього час. Час висихання сильно залежить від умов навколишнього середовища.
 • Інфрачервона лампа – поставте лампу на безпечну відстань близько 30 см для того, щоб не сталося здуття. Фарба вважається сухий, коли не прилипає при торканні.

Теплові гармати ефективні при просушуванні невеликих площ. Дайте фарбі підсохнути 1-2 хвилини перш ніж використовувати теплову гармату, інакше може виникнути плівка, яка погіршить адгезію фарби. З обережністю застосовувати їх. Уникайте надмірного нагрівання фарби, так як можуть виникнути пухирі або шар вийде не міцним. Нагрівання не найголовніше у висиханні фарби. Фарби Auto Air Colors утворюють міцний шар при висиханні на повітрі, без застосування теплових елементів.

Трафаретний плівка

 

При правильному використанні фарб Auto Air Colors, вони не прилипають до плівці. Більшість видів плівок ідеально поєднуються з фарбами. При використанні накладних трафаретів , користуйтеся середнім скотчем , наприклад 870 Auto Air Masking Tape. При використанні вузької стрічки, паперова стрічка , така як 4872 V-Tape 1/16" прилипає краще, ніж пластикова.

Час для нанесення плівки: Час для нанесення плівки залежить від фарби, умов нанесення і кількості нанесеної фарби. Працюючи з тонкими шарами і дозволяючи їм висохнути перш ніж нанести нові, ви значно зменшуєте час до нанесення плівки. Дайте фарби повністю висохнути перед нанесенням трафаретного плівки. Час нанесення плівки варіюється від 20 хвилин до 2-х годин, в залежності від умов.

 

Корисні поради для використання трафаретів і плівки:

 1. Уникайте сильного нагріву: Не допускайте надмірного нагрівання, особливо при використання ручних нагрівальних пристроїв. Надмірне нагрівання під час висихання може нашкодити адгезії, перетворюючи латексну фарбу в плівку, яка легко знімається разом зі стрічкою. При сушінні фарби на повітрі виходить міцна плівка, на яку можна клеїти трафаретную стрічоку, нічого не побоюючись. Якщо використовуєте нагрівальні елементи, то комбінуйте, дозволяючи фарбі підсохнути на повітрі. Дайте фарбі охолонути до кімнатної температури, перш ніж використовувати стрічку.
 2. Нанесення шару основного кольору. Щоб отримати чисту, чітку межу лінії плівки, нанесіть додаткове покриття основного кольору фарби перед тим, як будете наносити малюнок. Додатковий шар основної фарби заповнює порожнечі під плівкою, створюючи чітку межу, коли наносите малюнок.

Очищення

Розведення фарб AutoAirColors не обов'язково, так як залишки масла не впливають на адгезію, як у спиртових фарб. Якщо ж видно домішки, використовуйте знежирювачах або спирт. Не користуйтеся водою для лакування фарб.

Лакування

 

 • Почніть з нанесення одного тонкого шару. Залиште на необхідний час, щоб відбулося зчеплення з фарбою.
 • Нанесіть вологий шар. Дотримуйтесь інструкцій виробника лаку.
 • Використовуйте середньо - та високотемпературні каталізатори. Не користуйтеся низькотемпературними каталізаторами, так як швидке засихання не дозволить досягти оптимальної адгезії з фарбами. Більш повільне висихання сприяє кращої реакції з нанесеною фарбою.

Фарби AutoAirColors сумісні з усіма видами уретанових лаків. Сумісність з іншими видами лаку не гарантується. Випробуйте перед нанесенням.

 

Використовуйте повільний затверджувач, щоб лак встиг розтектися і разровняться. Не застосовуйте надшвидких затверджувачів.

Не розбавляйте занадто сильно, при використанні трикомпонентних лаків. Сильне розведення лаку може призвести до його відшарування, так як надлишкова кількість розчинника не зможе досить швидко звільнитися після того, як він вступив в реакцію з фарбою AutoAirColors.

Чітких часових рамок щодо використання лаку не існує. Лак можна застосовувати в будь-який час після того, як фарба засохла, без попередньої зашліфовки.

При лакуванні фарб з вмістом великих частинок, таких як Серія 4400 Gem Color-Shift і серія 4500, бажано використання лаку з високим вмістом твердих частинок, щоб покрити частинки фарби.

Чищення обладнання

Використовуйте AutoAir Cleaner або Restorer згідно з інформацією на упаковці для очищення і профілактики обладнання при використанні фарб AutoAirColors.

Безпека

Незважаючи на те, що фарби AutoAirColors містять нікчемних 0,1% летких органічних речовин, людина, що піддається контакту з летючими частками, повинен носити відповідний респіратор . Використовуйте захист , щоб уникнути попадання на шкіру і в очі. Дотримуйтеся стандартних заходів безпеки, щоб мінімізувати потенційну небезпеку. Дивіться інструкцію з безпеки для отримання більш детальної інформації.

 

Огляд серій

Серія 4000 Reducers, Sealers & Cleaners
Sealer Dark and White (Грунтовка біла і чорна) - використовувати як перший шар для фарб Auto Air, після обробки поверхні. Можна використовувати в якості альтернативи уретановым і епоксидним грунтовках, за винятком використання з голим металом. Можна наносити на уретанові, емалеві, лакові та інші поверхні після шліфування мокрою/сухий папером зернистістю 800 або грубіше. Шліфування основного покриття перед нанесенням фарби не потрібно.
Використання грунтовки не обов'язково, коли існуюча поверхня є і кольоровою основою (наприклад, нанесення серії фарб 4500 Hot Rod Sparkle на чорну уретановую поверхня) або коли використовується схожа серія фарб 4200 Semi-Opaque , як 4220 Deep Black (насичений чорний).
Підфарбовування ґрунтовки кольором фарби, забезпечує найкраще покриття верхнім шаром фарби. Це особливо актуально при роботі з червоним, жовтим і оранжевим кольорами, також як і з прозорими фарбами як серія 4500 Sparklescent Манго і Текіла жовта. Підфарбовування білої грунтовки фарбою 4205 Semi-Opaque Flame Orange (4205 Напівматовою вогненно помаранчевої), створить пастельну помаранчеву основу, на яку Sparklescent Манго нанесется швидше і вимагає меншої витрати для фарбування.
Transparent Base (Прозора основа) – Використовується в якості основи для змішування з серією 4600 Candy-Pigments і в якості проміжного шару.
4011 Flash Reducer (розріджувач )– основний розчинник, використовується при будь-якому застосуванні фарб. Покращує якість всіх фарб Auto Air. Містить розчинники, які поліпшують плинність, скорочують час підсихання і сприяють освіти рівною, гладкою плівки. Найчастіше використовується в обсязі 10% від загального в роботі з фарбопультами, але ще частіше з аэрографами. Розбавляйте серію 4600 Candy-Pigments 3:1. 4010 Flash розчинник спеціальний розріджувач з меншою кількістю розчинника для меншої плинності і поліпшення рівності поверхні.
Cleaner (Очисник): високо концентрований біодеградуємий очищувач, використовується для очищення краскопультів і аерографів.
Restorer (Відновник): видаляє фарби Auto Air або розчиняє засохлу або не засохлу фарбу на водній основі. Зроблений для легкого очищення і повного видалення фарб Auto Air з засохлих поверхонь і з краскопультів і аерографів.

Серія 4100 Aluminum Bases (Алюмінієві основи )

Основи з високим ступенем отражаемості для серії фарб 4600 Candy-Pigment . Не наносите Алюмінієву основу прямо на поверхню. Наносити тільки поверх 4002 Чорної грунтовки або іншого покриття Auto Air для оптимальної адгезії.


Серія 4200 кольору для графіки
Semi-Opaque Colors (Напівматові фарби) – стандартна пофарбована поверхня.
Fluorescent Colors (Флуоресцентні фарби) – обмежена світлостійкість при впливі сонячного світла, використовувати з обережністю.
Transparent Colors (Прозорі кольору) – використовувати при роботі з ділянками, які вимагають великої акуратності роботи аерографа. Розбавляти з іншими серіями фарб.

Серія фарб 4200 Semi-Opaque (Напівматові фарби)
Кольорова фарба, яка призначена для покриття базовим кольором і масштабного застосування для повного покриття.
Найкраще сідає на грунт-підкладку 4000. Велика частина квітів наносяться на грунт-підкладку 4001 Sealer White для досягнення більш яскравого результату. Для отримання глибокого чорного кольору і насичених темних кольорів наносити фарбу поверх грунт-підкладки 4002 Sealer Dark. Фарба не призначена для роботи над дрібними деталями зображення фарбопультом з маленьким у діаметрі соплом. Містить наповнювачі для додання покриваності, що запобігає дрібне розпилювання при зниженому тиску.
Використовується як фоновий колір (основний колір) для серій фарб 4500 Sparklescent або 4300 Pearlescent. Основа Semi-Opaque знижує кількість матеріалів необхідних для перламутрового покриття, так як перламутрова фарба швидше наноситься в кілька шарів, ніж при використанні перламутровою фарби як основного кольору. Змішування фонової фарби з більш дорогим перламутровим другим шаром не тільки економить матеріал, але також знижує час висихання.
Велика кількість шарів перламутровою фарби, використовуваної як основний колір, вимагають використання білої грунт-підкладки і більш тривалого періоду висихання, ніж кілька легких шарів поверх основного кольору Semi-Opaque. У середньому, фарби Semi-Opaque висихають швидше ніж серії фарб 4300 або 4500, завдяки високому вмісту твердих частинок.
Призначена для нанесення фарборозпилювачем або аерографом з великим соплом.
Краскопульт: діаметр сопла 1.2 мм
Міні-фарбопульт: діаметр сопла 1.0 мм
Аерограф: діаметр сопла 0.4 мм або більше
Розведення: Для аерографа: на 10% на одиницю обсягу растрорителем 4011 Flash Reducer

Для фарбопульта: на 30% на одиницю обсягу растрорителем 4011 Flash Reducer


Серія фарб 4200 Transparent (Прозорі кольору)

Кольорова фарба для створення розпису, тіней і графіки поверх основного кольору. Фарба Transparent добре підходить для роботи над дрібними деталями фарбопультом з маленьким у діаметрі соплом.
Найбільш ефективна при нанесенні на основний колір Semi-Opaque 4200 серії або білий грунт-підкладку 4000 Sealer.
Добре підходить для краскопультів з будь-яким розміром сопла. У фарбі Transparent не міститься твердих частинок, як в інших барвах, що робить фарбу Transparent ідеальною для застосування з великими і маленькими соплами, так як в'язкість швидко зменшується при розведенні для належного розпилення при роботі на низькому тиску.
Слід розбавляти сильніше для використання з аерографом з соплом 0.2 мм в діаметрі або менше.
Розведення може перевищувати наші рекомендації, не впливаючи на адгезію фарби, завдяки мінімальній кількості фарби наноситься мальниким соплом.
Для створення фонового ґрунтового кольору для поліпшеного покриття базовим (фоновим) кольором змішайте з білої грунт-підкладкою 4001 Sealer White. Фарба Transparent може бути використана як тонер при змішуванні з іншими фарбами Auto Air Colors .
Після висихання фарба стає напівпрозорою.
Фарба Transparent частково покриває зображення, розташоване на основі. Для повністю прозорого покриття використовуйте серію фарб 4600 Candies .
Фарба Transparent може бути використана як основний колір. Для уникнення патьоків наносити тонкими шарами.
При використанні фарби як основного кольору створюється глибокого покриття (колір глибокий - deep finish) завдяки зміні кольору фарби від світлого до темного при вигляді спереду і збоку.
Призначена, в основному, для використання з аэрографами . Низька в'язкість фарби Transparent може не підійти для роботи з більш великими розпилювачами.
Міні фарбопульт: діаметр сопла 0.8 - 1.0 мм
Краскопульт: Всі розміри, розведення за необхідності.
Розведення: Аерограф: на 5 - 10% на одиницю обсягу растрорителем 4011 Flash Reducer
Краскопульт: на 10 – 25% на одиницю об'єму для великого сопла, і до більш ніж на 100% для краскопультів з маленьким соплом.


Спеціальна серія фарб 4300 FX
Перламутрові, Металік і Переливаються фарби – Фарби матові і добре наносяться. Можуть бути використані в якості основи до серії фарб 4600 Candy .
Серія цветоменяющих фарб 4400
Gem Color-Shift™ (Перлова цветоменяющая фарба) – голографічні, міняючі кольори частинки у прозорій основі. Наноситься поверх чорної або іншого кольору основи для закріплення ефекту кольору.
Краще всього застосовувати Прозору основу 4004 в якості проміжного покриття поверх даної фарби для утворення більш гладкої поверхні перед лакуванням.
Flair Color-Shift™ - різна фарба, яка змінює колір.
Hi Lite Interference – Ледь помітні частки, що змінюють колір, в прозорій основі. Наноситься поверх чорної або іншого кольору основи для закріплення ефекту кольору. Варіюється від відповідного кольору до прозорого. Ідеальна для створення ефекту примари.

Серія фарб 4500 Блискучі кольору
Hot Rod Sparkle Великі міняючі кольори частинки у прозорій основі. Наноситься поверх чорної або іншого кольору основи для закріплення ефекту кольору. Змішується з серією Прозорих фарб 4200 для створення основ кольору переливається льодяника. Змішуйте з Серією фарб 4600 Candy для додання ефекту переливання фарбам кольору льодяника (за обсягом замінює 4004 Прозору основу необхідну при змішуванні). Краще всього, коли 4004 Прозора основа застосовується в якості проміжного шару поверх Hot Rod Sparkle™ для створення більш рівною плівки перед лакуванням.
Sparkle Flake™ - металеві частинки у прозорій основі. Змішується з серією Прозорих фарб 4200 для створення основ кольору переливається льодяника. Змішуйте з серією фарб 4600 Series Candy Colors для додання ефекту переливання фарбам кольору Candy (за обсягом замінює 4004 Прозору основу необхідну при змішуванні). Краще всього, коли 4004 Прозора основа застосовується в якості проміжного шару поверх Sparkle Flake™ для створення більш рівною плівки перед лакуванням.
Cosmic Sparkle™ - маленькі металеві частинки у прозорій основі. Схожа з Hot Rod Sparkle™.
Sparklescent™ - Унікальне поєднання різних ефектів фарб, яке створює однорідне покриття з ефектом кольору льодяника. Застосовувати з білою основою або з початковим кольором з серією фарб Металік 4300. Для додаткових ефектів використовуйте кольори Sparklescent™ в якості основи для Серії Перлинних цветоменяющих фарб 4400 і серії фарб 4500 Hot Rod Sparkle™ і Cosmic Sparkle™ Colors.

Серія фарб 4600 Series Candy - Pigment Colors
Концентрована – потрібно розвести в пропорції 3:1 4011 Flash розчинником при використанні в якості проміжного покриття поверх алюмінієвих або металевих основ. При засиханні фарби утворюють матове покриття; ефект льодяника проявляється після лакування.

Candy-Pigment – прозорі фарби, використовувані для покриття другим шаром поверх серій фарб 4100 або 4300. Пігментна фарба, що дає прозорі кольору, не містить барвників (за винятком 4604 Brite Red), мінімізує патьоки.
Ефект «льодяника» помічається після верхнього покриття, і застосування глянсового лаку. Для отримання яскраво-перламутрового леденцового кольору додайте в будь-яку фарбу Hot Rod sparkle White.
Краскопульт : діаметр сопла 1.0 мм – 1.2 мм ,
Аерографи (сопло-0.5 мм , тиск до 3.0 атм). Наноситься багаторазовими легкими шарами, потрібно 5-6 шарів для повного покриття. Після повного висихання, покрийте зверху катализированным, уретановым лаком.

Серія фарб Auto-Borne 4700
Фарби, які містять більшу кількість розчинника для додання властивостей уретанових фарби. Ідеальна для детальних, точних робіт з аерографом, також як і хороша основа, яка швидко сохне і створює гладку поверхню. Розбавляти в будь-якій пропорції 4011 Flash розчинником, в залежності від розміру сопла аерографа і застосування.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner